Kościaniacy w walce o Puchar Polski w Opolu

W Opolu wielu wybitnych taekwondzistów walczyło w międzynarodowym Pucharze Polski.  Wydarzenie zorganizowała Polska Unia Taekwon – do. Jak wypadli Kościaniacy?

W niedzielę (29 października) zawodnicy KS Tiger Wielkopolska wzięli udział w wielkim wydarzeniu jakim był międzynarodowy Puchar Polski w Opolu. Na starcie stanęły ekipy aż z 32 klubów! Uczestnicy przybyli m.in. z Rumunii, Litwy czy Mołdawii. W sumie ponad 700 zawodników.

Impreza sportowa była na wysokim poziomie. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko i pokazał swoje umiejętności, które były bardzo imponujące i niezwykłe. Nasze miasto – Kościan reprezentowało 5 osób.

Jedną z przedstawicielek Kościana była Wiktoria Zielińska, która wygrała wszystkie trzy walki w formule light contact (walki ciągłe) i zdobyła 1 miejsce. Natomiast Jakub Joźwiak zdobył 2 miejsce w walkach light contact. Kolejny medal otrzymał Aleksander Kuźniak, który w kategorii wiekowej weteranów wywalczył sobie 3 miejsce w formule light contact.