Uruchomiono kościańską eSkarbonkę WOŚP

W Kościańskim Ośrodku Kultury jak co roku uruchomiono lokalny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponadto można także skorzystać z eSkarbonki.

eSkarbonka – wirtualna puszka WOŚP, dzięki którym zbierane są datki w internecie. Kościański sztab udostępnił eSkarbonkę pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/hijalilulo

Firmy mogą kwestować na rzecz WOŚP ustawiając u siebie stacjonarne puszki:

Firmy mogą kwestow

  1. Opiekun zbiórki do Firmowej Puszki Stacjonarnej (Lokalny przedsiębiorca) zakłada konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.
  2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywowaniu konta (poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem) przystępuje do zgłoszenia Firmowej Puszki Stacjonarnej.
  3. Opiekun zbiórki uzupełnia formularz zgłoszeniowy Firmowej Puszki Stacjonarnej, wpisując wymagane dane w zakładce „Chcę reprezentować firmę”.
  4. Opiekun zbiórki wybiera Sztab z listy lub wpisuje kod TOKEN. Będzie to Sztab, w którym odbierze materiały niezbędne do przeprowadzenia zbiórki, zda i rozliczy Puszkę po zakończonej kweście. Sztab w Kościanie działa przy Kościańskim Ośrodku Kultury pod numerem #6857
  5. Następnie firma oczekuje na akceptację ze strony Sztabu i Fundacji.
  6. Po uzyskaniu akceptacji Szef Sztabu przy wydaniu materiałów potrzebnych do przeprowadzenia zbiórki wydaje również zezwolenie na jej przeprowadzenie.

Zbiórka do puszek kwestarskich w Firmowych Puszkach Stacjonarnych może odbywać się do 29.01.2023.

Finał akcji będzie miał miejsce w niedzielę, 28 stycznia. Motto, które przyświeca 32. edycji to Tu wszystko gra OK! Natomiast cel to Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

źródło: http://koscian.pl/Ruszyla_eSkarbonka_koscianskiego_sztabu_WOSP,19720.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *