Zbliża się spotkanie z podróżnikiem w kościańskiej bibliotece

,,IZRAEL I JORDANIA, czyli mur z zasiekami, biblijne miejsca i cudowna Petra”. – o tym będzie mowa podczas spotkania z podróżnikiem w kościańskiej bibliotece.

Do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Tomaszewskiego w Kościanie zawita podróżnik Michał Szulim. Spotkanie odbędzie się w piątek (17 listopada) o godz. 17:00 w budynku biblioteki. Podczas jego trwania uczestnicy dowiedzą się wiele na temat Bliskiego Wschodu, m.in. o Jerozolimie, miejscach biblijnych, zwyczajach ortodoksyjnych Żydów, a także o nowym cudzie świata – jordańskiej Petrze. Ponadto Michał Szulim opowie o religii Arabów i Beduinów oraz o lokalnych przysmakach Izraela i Jordanii. Każdy również pozna odpowiedź na pytanie, dlaczego nie da się utonąć w Morzu Martwym.

Kim jest podróżnik Michał Szulim? Prócz swoich przygód i wycieczek do innych krajów zajmuje się również muzyką jako członek zespołu PLATEAU. Nagrał z innymi członkami aż 6 płyt i zagrał blisko 1000 koncertów. Ponadto jest autorem 3 bestsellerowych książek na temat podróży i dziennikarzem Radia Dla Ciebie.

Izrael I Jordania A4
fot. mat. organizatorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *