Kościańskie Koło Literackie zaprasza w swe szeregi

W środę (4 października) odbyło się pierwsze spotkanie koła literackiego po wakacyjnej przerwie. Prócz spraw organizacyjnych, uczestnicy spotkania mieli okazję podzielić się swoimi letnimi lekturami i planami.

Koło literackie w Kościanie ruszyło z pełną parą. Wydawałoby się, że chodzi głównie o czytanie, ale to mylna opinia! Podczas spotkań można również porozmawiać m.in. o ostatnio przeczytanej książce i powieści, która jest w planach, gatunkach literackich, ulubionych autorach czy o różnicach między pisarzami z poprzedniej epoki, a współczesnymi. 

Uczestnicy wspólnie wybrali lekturę na najbliższe tygodnie – “Ptasiek” autorstwa Williama Whartona. Wharton jest amerykańskim psychologiem, malarzem i pisarzem, który za tą książkę został laureatem National Book Award. 

Koło literackie w planach ma ciekawe pomysły, które zamierzają zrealizować. To świetna okazja by do nich dołączyć i pokazać swoją czytelniczą stronę lub dopiero zacząć swoją przygodę z książkami. Towarzystwo jest sympatyczne, a tematy na spotkania bardzo różnorodne ze względu na inne gusta literackie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *