Pracownica okradła swego śremskiego pracodawcę – na 60 tys. zł!

Kradzież z tych, które nie dzieją się często, ale się zdarzają. 34-latka, która otrzymała pracę w jednym ze sklepów odzieżowych w Śremie, obrobiła swego pracodawcę. Przywłaszczyła sobie pieniądze z utargu w wysokości 60 tys. zł.

Śremscy kryminalni skutecznie rozpracowali sprawę kradzieży, która miała miejsce w sklepie odzieżowym w Śremie. 34-letnia pracownica sklepu została zatrzymana przez policję.

Zdarzenie miało miejsce w styczniu, ale dopiero 12 lutego właścicielka zorientowała się, że została okradziona. Wtedy to Komenda Powiatowa Policji w Śremie otrzymała zgłoszenie o kradzieży pieniędzy ze sklepu odzieżowego. Na miejscu interwencji pojawili się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy podjęli śledztwo w tej sprawie.

Okradli pracodawcę…

Zatrzymana usłyszała zarzut kradzieży pieniędzy, do którego się przyznała. Niestety, zdążyła już wydać skradzione pieniądze. Okazało się też, iż 34-latka była już wcześniej notowana przez Policję.

– podaje podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem.

Kobieta została zatrzymana na terenie powiatu kościańskiego. Zatrzymana usłyszała zarzut kradzieży pieniędzy, co zgodnie z Kodeksem Karnym może skutkować karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *