Wypadek na trasie Czempiń – Borowo. Na miejscu lądował LPR

W czwartkowe popołudnie na drodze między Czempiniem a Borowem miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Pasażerkę auta w stanie ciężkim zabrał helikopter LPR.

Samochód osobowy uderzył w drzewo, co skutkowało poważnymi konsekwencjami dla pasażerki auta. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane, z czego jedna odniosła ciężkie obrażenia. Do kobiety wezwano helikopter LPR.

Do wypadku doszło 15 lutego przed godziną 16:00. Według wstępnych ustaleń policji, 60-letni kierowca pojazdu marki daewoo matiz, mieszkaniec gminy Czempiń, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i zderzył się z drzewem przydrożnym. Na miejsce natychmiastowo skierowano policję, straż pożarną oraz pogotowie. Z uwagi na poważne obrażenia pasażerki, podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce również śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowca został zabrany do szpitala w Kościanie z urazem ręki, natomiast 58-letnia pasażerka, również mieszkanka gminy Czempiń, trafiła do jednej z poznańskich lecznic.

Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia są obecnie badane przez policję, która prowadzi śledztwo w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *