Błyskotliwe Senioralia w Kościanie

W środę (22 listopada) odbyło się podsumowanie projektu ,,Błyskotliwe Senioralia” połączone z obchodami Dnia Seniora i Dniem Pracownika Socjalnego. Gościem honorowym był burmistrz Kościana.

Projekt ,,Błyskotliwe Senioralia” został zrealizowany przez Stowarzyszenie ,,Człowiek dla Człowieka” w partnerstwie z Klubem Integracji Społecznej i Lokalnym Centrum Wolontariatu działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Kościanie.

Uroczyste podsumowanie projektu odbyło się w Klubie Integracji Społecznej i zostało połączone z obchodami Dnia Seniora i Pracownika Socjalnego.

Dziękuję pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej i wolontariuszom Stowarzyszenia „Człowiek dla Człowieka”, za uczynienie z Klubu Integracji Społecznej miejsca, w którym seniorzy mogą realizować swoje pasje i otrzymywać wsparcie, a wszystkim seniorom życzę dużo zdrowia oraz nieustającej radości życia

– mówił burmistrz Piotr Ruszkiewicz.

Projekt został zaadresowany do seniorów 60+, a w jego ramach odbyły się m.in. warsztaty jubilerskie, poetyckie, wokalne, a także terapeutyczne ,,Jesteś kimś więcej niż myślisz – sztuka bycia seniorem”. Realizowany od końca września projekt sfinansowano ze środków Programu NOWEFIO na lata 2021-2030.

źródło: http://koscian.pl/To_byly_prawdziwie_%E2%80%9EBlyskotliwe_Senioralia%E2%80%9D,19651.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *